• Mužské kruhy

  Znamená, že se potkají jen muži a že se potkají v kruhu.

  Proč v kruhu? Protože kruh nemá hierarchii a všichni jsou na stejné úrovni a zároveň se všichni vidí a mohou být v očním kontaktu.

   

  Potkáváme se v mužském kruhu, protože nás zajímá setkat se s muži a říct co v nás je, co prožíváme a co je na hranici našeho komfortu a zažít společenství.

   

  Někdy je to protože, potřebuješ zažít čistou mužskou energii. Někdy je to protože čelíš výzvě v životě a neseš ji sám a chceš o tom mluvit. Někdy je to zažit společnost mužů, kteří jsou v podobné situaci abys viděl, že v tom nejsi sám. Někdy je to jen ze zvědavosti co tam muži v tom kruhu dělají.

   

  V Mužském kruhu respektujeme soukromí, co řekneš v kruhu zůstane v kruhu. V mužském kruhu respektujeme tvé vyjádření, nereagujeme, neradíme, nediskutujeme o tvém tématu pokud sám nepožádáš.

   

  Mužský kruh není o fotbale, boxu, či formulích, ikdyž by mohl být, protože pro některé muže by byla výzva jít na box či fotbal držet si své hranice a neztratit se v okolním davu.

  Mužský kruh je o tom potkat se v tématech, která nejsou na první pohled pohodlná pro naši komfortní zónu. Bavit se o zranitelnosti o našich obraných mechanismech o tématech jako je sexualita, násilí, závislost. Otevřít své pocity a emoce. Je to koníček, zaměřený na komunikaci, sdílení, tvorbu nové mužské kultury.

   

  Není to pro každého.

   

  V kruhu se setkáváme každých 14 dní online ve středu od 18 hodin.

  Pokud se chceš přidat ozvi se na: salanda.martin@gmail.com